header image

Kobieta Przyszłości – wygrać życie i pozostać sobą

STRUMIENIE” Stowarzyszenia STERNIK - Warszawy

2015-02-21
 

Kobieta Przyszłości – wygrać życie i pozostać sobą

STRUMIENIE” Stowarzyszenia STERNIK - Warszawy

Kobieta Przyszłości – wygrać życie i pozostać sobą

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na konferencję pod tytułem: „Kobieta Przyszłości – wygrać życie i pozostać sobą”, która odbędzie się 21 lutego 2015 roku w szkole  „STRUMIENIE” Stowarzyszenia STERNIK, w Józefowie k. Warszawy. Gośćmi konferencji będą: Pani Dorota Gawryluk dziennikarka radiowa i telewizyjna, Pan Tomasz Wilk psychiatra dziecięcy, ojciec 6 dzieci, a także uczestnicy panelu dyskusyjnego pt.: „Wszechstronność kobiet – moje spojrzenie, a wyzwania przyszłości”.

Kim są i kim chciałyby być dzisiaj młode kobiety? Jak je wychowywać i kształcić? Jak je przygotować do podejmowania  wyborów życiowych?  Czyli jak wygrać przyszłość i pozostać sobą? To pytania, na które zaproszeni prelegenci postarają się odpowiedzieć  na podstawie własnych wyborów życiowych i bogatych doświadczeń rodzinnych i zawodowych.

Uczestnicy panelu dyskusyjnego zaprezentują jak funkcjonują kobiety w różnych sferach życia? Jakie umiejętności i cechy charakteru należy rozwijać, żeby radziły sobie jak najlepiej? Co jest ważne w ich wychowaniu i wykształceniu? Uczestnikami panelu będą: Pani Dominika Figurska - Chorosińska – aktorka, mama 5 dzieci; Pan Marek Czupryna  - zawodowo Prezes, prywatnie ojciec 4 dzieci; Pani Brygida Grysiak  - dziennikarka telewizyjna; Panel poprowadzi dziennikarz i ojciec córek Paweł Zuchniewicz.

Rejestracja na konferencję  przez stronę www.strumienie.sternik.edu.pl  lub www.facebook.com/SzkolaStrumienie

Szczegóły dotyczące organizacji konferencji w załączonej agendzie.  

TWITTER